HQ LEVEL BUSINESS SERVICES SRL este o companie fondata la Timisoara, in anul 2007, si activeaza in domeniul IT B2B si HVAC.

Compania noastra se impune pe piata IT si HVAC prin calitatea, seriozitatea si punctualitatea in prestarea serviciilor, tinand cont in mod constant de necesitatiile clientului si incadrarea in bugetul pus la dispozitie.

Site-ul aer24.ro a aparut din necesitatea de a le oferi clientilor nostri posibilitatea de a cumpara online aparate de aer conditionat, sisteme de ventilatie si climatizare, servicii profesionale de montaj, mentenanta si service.

Principalele obiective ale site-ului aer24.ro sunt fidelizarea clientilor existenti prin oferte speciale si promotii personalizate, dar si atragerea de noi clienti prin ofertele noastre de achizitionare de echipamente de ultima generatie.

Echipele noastre de profesionisti HVAC sunt dotate cu toate sculele necesare (bormasini profesionale BOSCH, pompe de vid REFCO, manometre, vacuumetre digitale, truse de berclu, butelii de freon, dispozitiv de taiat teava, etc.). Toate montajele se fac respectand legislatia in domeniu (nu se vor perfora grinzi sau stalpi de beton si nu se vor executa lucrari care pun in pericol rezistenta cladirii sau siguranta membrilor echipei de instalare).

Dupa fiecare instalare, echipele noastre efectueaza proba de functionare si explica principalele facilitati ale aparatului.

Product added to wishlist
Produsul a fost adăugat la comparare

aer24.ro foloseşte fişiere de tip cookie pentru a personaliza și îmbunătăți experiența ta pe site-ul nostru. Te informăm că ne-am actualizat politicile cu cele mai recente modificări propuse de Regulamentul UE, privind protecția persoanelor fizice în ceea ce privește prelucrarea datelor cu caracter personal și privind libera circulație a acestor date. Înainte de a continua navigarea pe site-ul nostru te rugăm să aloci timpul necesar pentru a citi și înțelege conținutul Politicii de Cookie.Prin continuarea navigării pe site-ul nostru confirmi acceptarea utilizării fişierelor de tip cookie conform politicii de cookie. Nu uita totuși că poți modifica în orice moment setările acestor fişiere cookie urmând instrucțiunile din politica de cookie.